Veepump + hammasrihmakomplekt SKF VKMC 03316

Hind: 96
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 19:00:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 3 p, 16 h pärast
  • Omadused:
    • Hammastehulk: 141
    • Laius (mm): 25,4
    • Rihmad: koos ümmardatud hambum.profiiliga
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib SKF VKMC 03316


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega SKF VKMC 03316

BMW 11 51 7 805 992

CITROEN/PEUGEOT 0816.K1

CITROEN/PEUGEOT 0816.L0

CITROEN/PEUGEOT 0829.F8

CITROEN/PEUGEOT 0830.75

CITROEN/PEUGEOT 1201.G1

CITROEN/PEUGEOT 1201.G9

CITROEN/PEUGEOT 1201.K8

CITROEN/PEUGEOT 16 069 489 80

CITROEN/PEUGEOT 16 087 459 80

CITROEN/PEUGEOT 16 094 176 80

FIAT/ALFA/LANCIA 1606948980

FIAT/ALFA/LANCIA 9467644089

FIAT/ALFA/LANCIA 9654514780

FORD 1232179

FORD 1313842

FORD 1351130

FORD 1364681

FORD 1685777

FORD 1715839

FORD 1725441

FORD 1738632

FORD 1739145

FORD 1759714

FORD 1782087

FORD 1787859

FORD 3M5Q 8591 BB

FORD 3M5Q 8591 BC

FORD 3M5Q 8591 CA

FORD AV6Q 6B217 AA

FORD AV6Q 6K288 CA

FORD AV6Q 6M250 AB

FORD CV2Q-6B217-AA

FORD CV2Q-6B217-AB

FORD CV2Q 8B596 AA

FORD CV6Q-6B217-AA

FORD ME3M5Q8591C2A

MAZDA Y601-15-010B

MAZDA Y601-15-S20

MAZDA Y650-12-730A

MAZDA Y650-12-770

MAZDA Y655-12-205

SUZUKI 17400-69K00

VOLVO 30711527

VOLVO 30751971

VOLVO 31330198

VOLVO 31330200

VOLVO 31339887

VOLVO 31339888

VOLVO 31370047