Hammasrihma komplekt SKF VKMA 03316

Hind: 75
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 13:01:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 2 p, 14 h pärast
  • Omadused:
    • Hammastehulk: 141
    • Laius (mm): 25,4
    • Rihmad: koos ümmardatud hambum.profiiliga
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele SKF VKMA 03316.

Hammasrihma komplekt: FEBI 39203

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib SKF VKMA 03316


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega SKF VKMA 03316

CITROEN/PEUGEOT 0816.K1

CITROEN/PEUGEOT 0816.L0

CITROEN/PEUGEOT 0829.F8

CITROEN/PEUGEOT 0830.75

CITROEN/PEUGEOT 0831.Q1

CITROEN/PEUGEOT 0831.W2

CITROEN/PEUGEOT 16 069 489 80

CITROEN/PEUGEOT 16 087 459 80

CITROEN/PEUGEOT 16 087 474 80

FIAT/ALFA/LANCIA 1606948980

FIAT/ALFA/LANCIA 9467644089

FORD 1685777

FORD 1698704

FORD 1725441

FORD 1738632

FORD 1739145

FORD 1754320

FORD 1759714

FORD 1782087

FORD 1787857

FORD AV6Q 6B217 AA

FORD AV6Q 6K288 CA

FORD AV6Q 6M250 AB

FORD AV6Q 8A615 AA

FORD AV6Q 8A615 AB

FORD CV2Q-6B217-AA

FORD CV2Q-6B217-AB

FORD CV2Q 8A615 AA

FORD CV6Q-6B217-AA

MAZDA Y650-12-730A

MAZDA Y650-12-770

MAZDA Y655-12-205

VOLVO 31330198

VOLVO 31330200

VOLVO 31339887

VOLVO 31339888

VOLVO 31370046

VOLVO 31370047