Hammasrihma komplekt SKF VKMA 02206

Hind: 40
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 00:58:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 21 h pärast
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele SKF VKMA 02206.

Hammasrihm: DAYCO 94950
Hammasrihm: FEBI 28663
Hammasrihm: BOSCH 1 987 949 624
Hammasrihm: GATES 5627XS
Hammasrihm: CONTITECH CT1115
Pingutusrull: SNR GT358.40
Pingutusrull: GATES T43156
Pingutusrull: INA 531 0778 10
Pingutusrull: SKF VKM 12206
Pingutusrull: FEBI 28662
Pingutusrull: RUVILLE 56015
Hammasrihma komplekt: SNR KD458.54
Hammasrihma komplekt: INA 530 0462 10
Hammasrihma komplekt: BOSCH 1 987 948 943
Hammasrihma komplekt: DAYCO KTB466
Hammasrihma komplekt: GATES K015627XS
Hammasrihma komplekt: RUVILLE 5601570
Hammasrihma komplekt: FEBI 28664
Hammasrihma komplekt: SKF VKMA 02209
Veepump + hammasrihmakomplekt: SKF VKMC 02206-2
Veepump + hammasrihmakomplekt: SKF VKMC 02206
Veepump + hammasrihmakomplekt: CONTITECH CT1115WP1

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib SKF VKMA 02206


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega SKF VKMA 02206

FIAT/ALFA/LANCIA 55183446

FIAT/ALFA/LANCIA 55183497

FIAT/ALFA/LANCIA 55203785

FIAT/ALFA/LANCIA 55233759

FIAT/ALFA/LANCIA 71753156

FIAT/ALFA/LANCIA 71754561

FORD 1535439

FORD 1590748