Pingutusrull SKF VKM 12174

Hind: 36
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 20:50:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 1 p, 17 h pärast
  • Omadused:
    • Läbimõõt (mm): 65
    • Laius (mm): 30
    • Pingutusrulli kasutus: automaatselt
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele SKF VKM 12174.

Pingutusrull: INA 531 0844 10
Pingutusrull: FEBI 10298
Pingutusrull: DAYCO ATB2547
Pingutusrull: SNR GT358.30
Pingutusrull: HUTCHINSON HTG 135

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib SKF VKM 12174


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega SKF VKM 12174

FIAT/ALFA/LANCIA 55183527

FIAT/ALFA/LANCIA 55191315

FIAT/ALFA/LANCIA 55192323

FIAT/ALFA/LANCIA 55212159

FIAT/ALFA/LANCIA 55238027

FIAT/ALFA/LANCIA 60813592

FIAT/ALFA/LANCIA 71747799

FIAT/ALFA/LANCIA 7778565

OPEL 56 36 456

OPEL 56 36 475

OPEL 56 36 745

OPEL 93178816

OPEL 93181966

OPEL 93186866

SAAB 55 212 159

SAAB 93 178 816

SAAB 93 186 866

SUZUKI 12810-79J51