Termostaat,Jahutusvedelik GATES TH27082G1

Hind: 14
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 23:10:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 1 p, 20 h pärast
  • Omadused:
    • Avamistemperatuur (°C): 82
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele GATES TH27082G1.

Termostaat,Jahutusvedelik: VERNET TH6297.82J
Termostaat,Jahutusvedelik: BLUE PRINT ADC49206

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib GATES TH27082G1


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega GATES TH27082G1

CHRYSLER MD194988

Hyundai/Kia 2550035530

Hyundai/Kia 2550035531

Hyundai/Kia 2550035540

Hyundai/Kia 2550037200

Hyundai/Kia 255003A000

Hyundai/Kia 255003B060

MITSUBISHI 1305A191

MITSUBISHI MD174233

MITSUBISHI MD194988

Nissan/Infiniti 21200AD201

OPEL 6338014

OPEL 6338029

OPEL 97176464

OPEL 97361771

RENAULT 7701052705

RENAULT 7701057805

SAAB 5952148

VOLVO 30720083