Piduriklotside komplekt, käsipidur BREMBO S 83 542

Hind: 24
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 20:07:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 3 p, 17 h pärast
  • Omadused:
    • Läbimõõt (mm): 190
    • tootekoodile: S 83 542
    • Laius (mm): 45
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele BREMBO S 83 542.

Piduriklotside komplekt, käsipidur: MAXGEAR 19-1783
Piduriklotside komplekt, käsipidur: KAMOKA JQ212045
Piduriklotside komplekt, käsipidur: MEYLE 30-14 533 0012
Piduriklotside komplekt, käsipidur: A.B.S. 9114
Piduriklotside komplekt, käsipidur: BLUE PRINT ADT34157
Piduriklotside komplekt, käsipidur: CIFAM 153-439
Piduriklotside komplekt, käsipidur: TRW GS8446
Piduriklotside komplekt, käsipidur: BOSCH 0 986 487 615
Piduriklotsid : MINTEX MDB2007
Piduriklotside komplekt, käsipidur: TEXTAR 91060500
Piduriklotside komplekt, käsipidur: ATE 03.0137-0400.2
Piduriklotside komplekt, käsipidur: FERODO FSB674

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib BREMBO S 83 542


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega BREMBO S 83 542

Toyota/Lexus 4654028010

Toyota/Lexus 4654044010

Toyota/Lexus 4654050010

Toyota/Lexus 4655028010

Toyota/Lexus 4655044010

Toyota/Lexus 4655050010

Toyota/Lexus 4659028010

Toyota/Lexus 4659044010

Toyota/Lexus 4659050010