Piduriklotsid BREMBO P 23 064

Hind: 27
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 15:02:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 1 p, 12 h pärast
  • Omadused:
    • tootekoodile: P 23 064
    • Jämedus/Tugevus (mm): 13,7
    • Piirangutega toode/piiranguinfo: koos lisadega
    • WVA-number: 23601
    • Laius (mm): 95,6
    • Kõrgus (mm): 43,9
    • Kulumishoiatus kontakt: ilma kulumihoiatuseta
    • Pidurisüsteem: Trw-Lucas
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele BREMBO P 23 064.

Piduriklotsid : KAMOKA JQ1012944
Piduriklotsid : MEYLE 025 232 8414
Piduriklotsid : CIFAM 822-324-0
Piduriklotsid : A.B.S. 37311
Piduriklotsid : FEBI 16370
Piduriklotsid : MEYLE 025 236 0113
Piduriklotsid : FEBI 16856
Piduriklotsid : BLUE PRINT ADL144205
Piduriklotsid : BOSCH 0 986 424 756
Piduriklotsid : TRW GDB1384
Piduriklotsid : ATE 13.0460-2879.2
Piduriklotsid : TEXTAR 2360102

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib BREMBO P 23 064


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega BREMBO P 23 064

FIAT/ALFA/LANCIA 0000077365754

FIAT/ALFA/LANCIA 71752988

FIAT/ALFA/LANCIA 71772212

FIAT/ALFA/LANCIA 77362270

FIAT/ALFA/LANCIA 77363445

FIAT/ALFA/LANCIA 77364024

FIAT/ALFA/LANCIA 77364961

FIAT/ALFA/LANCIA 9948417

FIAT/ALFA/LANCIA 9949335