Õlifilter PURFLUX LS702

Hind: 6
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 13:36:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 3 p, 10 h pärast
  • Omadused:
    • Välisläbimõõt (mm): 76
    • Ühenduskeere: 3/4"-16
    • Kõrgus (mm): 119
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele PURFLUX LS702.

Õlifilter: KAMOKA F100501
Õlifilter: FILTRON OP526
Õlifilter: SOFIMA S 2030 R
Õlifilter: MAXGEAR 26-0131
Õlifilter: CHAMPION COF100160S
Õlifilter: FEBI 22542
Õlifilter: KNECHT/MAHLE OC 47 OF
Õlifilter: MANN-FILTER W 719/5
Õlifilter: MEYLE 100 115 0001
Õlifilter: HENGST H14/2W
Õlifilter: BOSCH 0 451 103 033
Õlifilter: VALEO 586018
Õlifilter: KNECHT/MAHLE OC 47
Õlifilter: VALEO 586038
Õlifilter: VALEO 586066
Õlifilter: FEBI 22534
Õlifilter: BOSCH 0 451 103 289
Õlifilter: MANN-FILTER W 920/8

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib PURFLUX LS702


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega PURFLUX LS702

AC PF56

AC X18

AC X4020E

AC X71

ATLAS COPCO 12028497

ATLAS COPCO 12928497

ATLAS COPCO 852931

ATLAS COPCO 97076483

ATLAS COPCO 9709000103

ATLAS COPCO 970900103

BMW 11429061198

BOMAG 05710632

CHRYSLER 5203217

CHRYSLER 72674028

CHRYSLER J3232126

CHRYSLER J3250334

CHRYSLER J8127168

CHRYSLER L323

CHRYSLER L43

CHRYSLER L529

CHRYSLER L531

CITROEN/PEUGEOT 1109C1

CITROEN/PEUGEOT MLS000702

CLARK 3736833

CLARK 6511793

CLARK 6512491

COVENTRY CLIMAX FWMB11052

FIAT/ALFA/LANCIA 1172346

FIAT/ALFA/LANCIA 117434

FIAT/ALFA/LANCIA 1174417

FORD 3232126

FORD 3250334

FORD 5000184

FORD 5003460

FORD 5003461

FORD 5004747

FORD 5004928

FORD 5004929

FORD 5006951

FORD 5007124

FORD 5007365

FORD 5007366

FORD 77BM6714AA

FORD 8127128

FORD 8127168

FORD A700X6714CA

FORD A720X6714LA

FORD A770X6714HA

FORD A770X6714JA

FORD A780X6714BA

FORD A780X6714GA

FORD A780X6714HA

FORD A800X6714FA

FORD A800X6714KA

FORD A800X6714LA

FORD D0RY6731A

FORD DIPJ6714AA

FORD DIPZ6731A

FURUKAWA 078852

GM 1172346

GM 9975233

GUELDNER 0561155614

GUELDNER 056115561G

GUELDNER 8104087

GUELDNER 9830625

HOLMAN C16012/51

INGERSOLL-RAND 59489583

INGERSOLL-RAND 92793223

INTERNATIONAL HARV. 3147441R91

JCB (BAMFORD) 02301217

JOHN DEERE AM34770

KHD 1172346

KHD 117434

KHD 1174417

KHD AO6H4123

KOMATSU 700032431

KUBOTA 1515232091

KUBOTA 152133209

KUBOTA 700032431

LANZ 111016

MERCEDES-BENZ 056115561G

MITSUBISHI N152H1010

MWM 41150064

MWM 4115064

Nissan/Infiniti 15208V4000

Nissan/Infiniti 700032431

O & K 0765449

PORSCHE 056115561B

PORSCHE 056115561G

PORSCHE 93110770100

RENAULT 7701415060

ROVER FH1064

ROVER GFE139

STIHL 0142290

STIHL 1142290

TALBOT 5203217

TALBOT 72674028

VAG 0009830625

VAG 0028115351

VAG 028115351