Veepump + hammasrihmakomplekt GRAF KP938-1

Hind: 78
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 11:02:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 1 p, 8 h pärast
  • Omadused:
    • Rihmade arv: 1
    • sisaldab rulle: 2
    • Laius (mm): 25,4
    • Hammastehulk: 137
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele GRAF KP938-1.

Veepump: FEBI 24528
Hammasrihma komplekt: FEBI 24369
Veepump + hammasrihmakomplekt: FEBI 32726
Veepump + hammasrihmakomplekt: HEPU PK08030

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib GRAF KP938-1


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega GRAF KP938-1

BMW 11 51 7 805 992

CITROEN/PEUGEOT 0831.P1

CITROEN/PEUGEOT 0831.P2

CITROEN/PEUGEOT 1201.G1

CITROEN/PEUGEOT 1201.G9

CITROEN/PEUGEOT 1609525680

FORD 1229768

FORD 1232179

FORD 1313842

FORD 1351130

FORD 1364681

FORD 1373306

FORD 1446648

FORD 1753585

FORD 3M5Q8591BB

MAZDA Y601-15-010

MAZDA Y601-15-010A

MAZDA Y601-15-010B

MAZDA Y601-15-S20

MAZDA Y603-15-100

VOLVO 30711066

VOLVO 30711527

VOLVO 30751971

VOLVO 30777865