Piduriklotsid KAMOKA JQ1012166

Hind: 14
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 10:05:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 1 p, 7 h pärast
  • Omadused:
    • Laius (mm): 87,6
    • Kõrgus (mm): 52,9
    • Jämedus/Tugevus (mm): 17,5
    • Kulumishoiatus kontakt: kulumimärguande näidiku jaoks ettevalmistatud
    • Kulumishoiatus kontakt: ilma kulumihoiatuseta
    • Piirangutega toode/piiranguinfo 2: koos pidurisadula kruvidega
    • Pidurisüsteem: Lucas
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib KAMOKA JQ1012166


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega KAMOKA JQ1012166

CITROEN/PEUGEOT 425223

CITROEN/PEUGEOT 425241

CITROEN/PEUGEOT 425396

CITROEN/PEUGEOT 425428

FORD 1027640

FORD 1205557

FORD YM212M008CA

RENAULT 440600295R

RENAULT 440603530R

RENAULT 6025371650

RENAULT 7701206343

RENAULT 7701206784

RENAULT 7701207484

RENAULT 7701207695

RENAULT 7701208213

RENAULT 7701208416

RENAULT 7701208421

RENAULT 7701209735

RENAULT 7701209841

VAG 1H0698451D

VAG 1H0698451H

VAG 1J0698451

VAG 1J0698451B

VAG 1J0698451D

VAG 1J0698451E

VAG 1J0698451F

VAG 1J0698451G

VAG 1J0698451H

VAG 1J0698451J

VAG 1J0698451K

VAG 1J0698451L

VAG 1J0698451M

VAG 1J0698451N

VAG 1J0698451P

VAG 1J0698451R

VAG 1J0698451S

VAG 1K0698451C

VAG 1K0698451J

VAG 1K0698451M

VAG 3B0698451

VAG 3B0698451A

VAG 4B0698451

VAG 4B0698451B

VAG 4B0698451E

VAG 4D0698451D

VAG 6X0698451

VAG 6X0698451A

VAG 8E0698451

VAG 8E0698451A

VAG 8E0698451D

VAG 8E0698451E