Piduriklotsid KAMOKA JQ1012164

Hind: 16
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 16:59:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 1 p, 13 h pärast
  • Omadused:
    • Laius 1 (mm): 141,3
    • Laius 2 (mm): 140,1
    • Kõrgus (mm): 44,4
    • Jämedus/Tugevus (mm): 16,9
    • Kulumishoiatus kontakt: mitte kulumishoiatusnäidiku jaoks ettevalmistatud
    • Kulumishoiatus kontakt: ilma kulumihoiatuseta
    • Pidurisüsteem: ATE
    • Kontrolltähistus: E1 90R-01133/028
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele KAMOKA JQ1012164.

Piduriklotsid : JAPANPARTS PA-354AF
Piduriklotsid : VALEO 301043
Piduriklotsid : MEYLE 025 231 0217
Piduriklotsid : MAXGEAR 19-0595
Piduriklotsid : MEYLE 025 212 0217
Piduriklotsid : FEBI 16042
Piduriklotsid : CIFAM 822-073-0
Piduriklotsid : A.B.S. 36707
Piduriklotsid : CIFAM 822-088-0
Piduriklotsid : A.B.S. 36996
Piduriklotsid : BOSCH 0 986 492 020
Piduriklotsid : BOSCH 0 986 424 416
Piduriklotsid : BREMBO P 24 028
Piduriklotsid : A.B.S. 37196
Piduriklotsid : TRW GDB1221
Piduriklotsid : Otto Zimmermann 21202.180.1
Piduriklotsid : BREMBO P 24 044
Piduriklotsid : Otto Zimmermann 23101.175.1
Piduriklotsid : TRW GDB953
Piduriklotsid : TEXTAR 2310101
Piduriklotsid : ATE 13.0460-7073.2
Piduriklotsid : MINTEX MDB1404
Piduriklotsid : MINTEX MDB1884
Piduriklotsid : TRW GDB1418

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib KAMOKA JQ1012164

Ford

Fiesta
Ka

Mazda

121


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega KAMOKA JQ1012164

FORD 1010502

FORD 1013843

FORD 1030601

FORD 1064762

FORD 1079919

FORD 1465126

FORD 1659938

FORD 5025048

FORD 5025929

FORD 6162190

FORD 6188427

FORD 6203650

MAZDA 1E03-33-23Z

MAZDA 1E03-33-23ZA

MAZDA 1E03-33-23ZB