Raamsaaled / Väntvõlli laager GLYCO H1095/6 STD

Hind: 46
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 16:23:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 1 p, 13 h pärast
  • Omadused:
    • Standardmõõt (TUND):
    • Komponendinumber: 4356CP
    • Asend/kraad: 1,2,3,4,5,6
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele GLYCO H1095/6 STD.

Raamsaaled / Väntvõlli laager: GLYCO 72-3995 STD
Raamsaaled / Väntvõlli laager: GLYCO H1095/6 0.50mm
Raamsaaled / Väntvõlli laager: GLYCO H1095/6 0.25mm
Raamsaaled / Väntvõlli laager: GLYCO H1095/5 STD

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib GLYCO H1095/6 STD


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega GLYCO H1095/6 STD

FIAT/ALFA/LANCIA 46452262

FIAT/ALFA/LANCIA 5895009

FIAT/ALFA/LANCIA 60814728

FIAT/ALFA/LANCIA 60814729

FIAT/ALFA/LANCIA 60814730

FIAT/ALFA/LANCIA 71718240

FIAT/ALFA/LANCIA 71718246

FIAT/ALFA/LANCIA 71718247

FIAT/ALFA/LANCIA 71718248

FIAT/ALFA/LANCIA 71718249

FIAT/ALFA/LANCIA 71718250

FIAT/ALFA/LANCIA 71718251

FIAT/ALFA/LANCIA 7783243