Generaatori pingeregulaator BERU GER002

Hind: 11
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 02:20:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 23 h pärast
  • Omadused:
    • Pinge (V): 14,5
    • Valmistajapiirang: BOSCH
    • valikuliselt:
    • Läbimõõt,vastus (mm): 32
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele BERU GER002.

Generaatori pingeregulaator: BEHR HELLA 5DR 004 241-151
Generaatori pingeregulaator: BEHR HELLA 5DR 004 242-031

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib BERU GER002


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega BERU GER002

BMW 057 109 50

BMW 057 109 57

BMW 12 31 1 268 073

BMW 12 31 1 268 387

BMW 12 31 1 356 063

BMW 12 31 1 710 732

BMW 1 286 073

BMW 1 286 387

DEUTZ-FAHR 1173068

DEUTZ-FAHR 1177496

DEUTZ-FAHR 1306557

DEUTZ-FAHR 1320407

DEUTZ-FAHR 8122153

FENDT X 8330060011010

FIAT/ALFA/LANCIA 119.130.506.100

FIAT/ALFA/LANCIA 119.130.506.132

FIAT/ALFA/LANCIA 42490291

FIAT/ALFA/LANCIA 4474755

FIAT/ALFA/LANCIA 4475269

FIAT/ALFA/LANCIA 4475296

FIAT/ALFA/LANCIA 4701484

FIAT/ALFA/LANCIA 4731653

FIAT/ALFA/LANCIA 701656

FIAT/ALFA/LANCIA 701.656.000.000

FIAT/ALFA/LANCIA 7073503

FIAT/ALFA/LANCIA 82302913

FIAT/ALFA/LANCIA 9927829

FIAT/ALFA/LANCIA 9933186

FIAT/ALFA/LANCIA 9934791

FIAT/ALFA/LANCIA 9936532

FIAT/ALFA/LANCIA 9940343

FIAT/ALFA/LANCIA 9950085

FORD 1447502

FORD 1477502

FORD 5011364

FORD 501244

FORD 5012444

FORD 5013273

FORD 6036646

FORD 6057627

FORD 71BB10316AA

FORD 74GB10316AA

FORD 76BB10300EA

FORD 78GB10300AA

FORD 78GB10316AA

FORD 81DB10316AA

FORD A830X10316FA

FORD A840X10316CA

GM 90009353

GM 94626061

INTERN. TRACTOR CO. 3079037R91

INTERN. TRACTOR CO. 3079123R91

INTERN. TRACTOR CO. 3079412R91

INTERN. TRACTOR CO. A186189

IVECO 01173068

IVECO 01173069

IVECO 01306557

IVECO 01308784

IVECO 08122153

IVECO 08123625

IVECO 42484638

IVECO 42490291

IVECO 8123625

KHD 1173068

KHD 1177496

KHD 1306557

KHD 1320407

KHD 8122153

KÄSSBOHRER 7423025000

LAMBORGHINI 294295100

LAMBORGHINI 294390903

MAGIRUS-DEUTZ 42484638

MAN 81256016020

MASSEY-HARRIS 3188023M1

MERCEDES-BENZ 0021540606

MERCEDES-BENZ 0021541806

MERCEDES-BENZ 0021542506

MERCEDES-BENZ 0021543206

MERCEDES-BENZ 0021545806

OPEL 12 04 244

OPEL 12 04 246

OPEL 12 04 252

SAAB 8558306

SAAB 8559577

SAAB 8559585

SAAB 8581779

SIMCA 009927829

STEYR 30800090740

STEYR 61000090742

TALBOT 00432692-00

VAG 0003894469

VAG 0003899291

VAG 028 903 803 A

VAG 049 903 803 B

VAG 049 903 803 E

VAG 049 903 803 F

VAG 052 903 803