Amort MONROE G21632

Hind: 40
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 04:28:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 3 p, pärast
  • Omadused:
    • Amort-kinnitusliik: ülemine tihvt
    • Amort-kinnitusliik: Silma all
    • Amort-süsteem: kaks toru
    • Amorditüüp: Gaasirõhk
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele MONROE G21632.

Amort: BILSTEIN 19-029450

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib MONROE G21632


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega MONROE G21632

VOLVO 2714921

VOLVO 2716876

VOLVO 2719045

VOLVO 35462829

VOLVO 68003276

VOLVO 91346239

VOLVO 9140264

VOLVO 9173317

VOLVO 91733170

VOLVO 9173318

VOLVO 91733188

VOLVO 9173320

VOLVO 91733204

VOLVO 9173820

VOLVO 91738203

VOLVO 9173851

VOLVO 91738518