Tross,sidurikasutus FTE FKS10025

Hind: 11
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 19:36:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 2 p, 20 h pärast
  • Omadused:
    • Pikkus1/Pikkus2 (mm): 797/465
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele FTE FKS10025.

Tross,sidurikasutus: A.B.S. K27060
Tross,sidurikasutus: TEXTAR 58014900
Tross,sidurikasutus: SACHS 3074 600 107

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib FTE FKS10025

Ford

Escort


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega FTE FKS10025

FORD 1038239

FORD 6483441

FORD 6751135

FORD 6759331

FORD 6779981

FORD 6789186

FORD 94AB7K553FB