Pingutusrull DAYCO ATB2547

Hind: 36
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 21:26:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 2 p, 22 h pärast
  • Omadused:
    • Rihmarattad-Ų (mm): 64,8
    • Kõrgus 1 (mm): 30
    • Kõrgus 2 (mm): 41
    • Kaal (kg): 0,46
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele DAYCO ATB2547.

Seade-/juhtrull,hammasrihm: BLUE PRINT ADA107603
Pingutusrull: INA 531 0844 10
Pingutusrull: FEBI 10298
Pingutusrull: SKF VKM 12174
Pingutusrull: GATES T43211

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib DAYCO ATB2547


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega DAYCO ATB2547

FIAT/ALFA/LANCIA 55183527

FIAT/ALFA/LANCIA 55191315

FIAT/ALFA/LANCIA 55192323

FIAT/ALFA/LANCIA 55208381

FIAT/ALFA/LANCIA 55212159

FIAT/ALFA/LANCIA 55215666

FIAT/ALFA/LANCIA 55238027

FIAT/ALFA/LANCIA 60813592

FIAT/ALFA/LANCIA 71747799

FIAT/ALFA/LANCIA 7778565

OPEL 55212159

OPEL 55566028

OPEL 5636456

OPEL 5636475

OPEL 5636745

OPEL 636317

OPEL 636685

OPEL 636931

OPEL 93178816

OPEL 93181966

OPEL 93186866

SAAB 93178816

SAAB 93181966

SAAB 93186866

SUZUKI 1281079J50

SUZUKI 1281079J51

SUZUKI 1281079J52