Toruühendus,väljalaskesüsteem; Toruühendus,väljalaskesüsteem FA1 934-967

Hind: 3
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 19:00:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 2 p, 16 h pärast
  • Omadused:
    • Toruühendus: Rõngaskinnitus
    • Läbimõõt (mm): 67
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele FA1 934-967.

Klemm,väljalaskesüsteem: BOSAL 254-951

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib FA1 934-967


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega FA1 934-967

BMW 18307798148

CITROEN/PEUGEOT 171353

CITROEN/PEUGEOT 171360

CITROEN/PEUGEOT 171379

CITROEN/PEUGEOT 96126458

FIAT/ALFA/LANCIA 46779880

FIAT/ALFA/LANCIA 9624573180

FORD 1231028

FORD 1256709

FORD 1474828

FORD 1787283

MAZDA Y60140350A

RENAULT 6025308327

VOLVO 8653521