Kompressor,kliimaseade NISSENS 89200

Tähelepanu! Antud kategoorias võib lisanduda tagatisraha. Palun võtke meiega ühendust enne ostu sooritamist!
Hind: 289
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 12:22:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 1 p, 9 h pärast
  • Omadused:
    • Valmistajapiirang: DENSO
    • Kompressori-ID: 7SEU17C
    • Rihmarattad-Ų (mm): 124
    • Töömaht-Kompressor (ccm): 171
    • Pinge alates (V): 12
    • Külmaaine: R 134a
    • Polarisatsioon: 2
    • Uusosa:
    • Versioon: PREFILLED PAG-OIL
    • Versioon: O-RINGS INCLUDED
    • Vagude arv: 7
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele NISSENS 89200.

Kompressor,kliimaseade: NRF 32215

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib NISSENS 89200


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega NISSENS 89200

MERCEDES-BENZ 0022303011

MERCEDES-BENZ 0022303311

MERCEDES-BENZ 0022304911

MERCEDES-BENZ 12304911

MERCEDES-BENZ 12308011

MERCEDES-BENZ 22303311

MERCEDES-BENZ 22304911

MERCEDES-BENZ 2304511

MERCEDES-BENZ 2306211

MERCEDES-BENZ 2309711

MERCEDES-BENZ A0002304511

MERCEDES-BENZ A0002306211

MERCEDES-BENZ A0002309711

MERCEDES-BENZ A0012304511

MERCEDES-BENZ A0012304911

MERCEDES-BENZ A0012305511

MERCEDES-BENZ A0012308011

MERCEDES-BENZ A0022303011

MERCEDES-BENZ A0022303311

MERCEDES-BENZ A0022304911