Õhumassimõõtja PIERBURG 7.22701.08.0

Hind: 75
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 14:16:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 1 p, 11 h pärast
  • Omadused:
    • Rakendustüüp: elektriline
    • Pinge (V): 12
    • tehnilise informatsiooni number: SI 0104
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele PIERBURG 7.22701.08.0.

Õhumassimõõtja: MAGNETI MARELLI 213719730019
Õhumassimõõtja: BOSCH 0 280 218 116
Õhumassimõõtja: MAGNETI MARELLI 213719618019
Õhumassimõõtja: MAGNETI MARELLI 213719618010
Õhumassimõõtja: MAGNETI MARELLI 213719716019
Õhumassimõõtja: BOSCH 0 280 218 104
Õhumassimõõtja: BOSCH 0 281 002 598
Õhumassimõõtja: BOSCH 0 280 218 113
Õhumassimõõtja: BOSCH 0 280 218 120
Õhumassimõõtja: BOSCH 0 281 002 479
Õhumassimõõtja: BOSCH 0 280 218 004
Õhumassimõõtja: BOSCH 0 280 218 089

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib PIERBURG 7.22701.08.0


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega PIERBURG 7.22701.08.0

FIAT/ALFA/LANCIA 46533308

FIAT/ALFA/LANCIA 46811122

FIAT/ALFA/LANCIA 46811312

FIAT/ALFA/LANCIA 46824377

FIAT/ALFA/LANCIA 60802028

FIAT/ALFA/LANCIA 60802037

FORD 1 223 521

FORD 2S7A 12B579 CA

Hyundai/Kia 28100-2Y100

LADA 21083-1130010-01

LADA 21083-1130010-20

OPEL 8 36 630

OPEL 93173727

VOLVO 20774533

VOLVO 8627297

VOLVO 8670114

VOLVO 8670115