Kiilrihm GATES 6279MC

Hind: 4
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 14:48:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 1 p, 11 h pärast
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele GATES 6279MC.

Kiilrihm: SKF VKMV 10AVx660
Kiilrihm: SKF VKMV 10AVx666
Kiilrihm: MEYLE 052 010 0660
Kiilrihm: DAYCO 10A0665C
Kiilrihm: MEYLE 052 010 0665
Kiilrihm: MEYLE 052 010 0666
Kiilrihm: SNR CA10AV670
Kiilrihm: CONTITECH AVX10X666

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib GATES 6279MC

Chevrolet

Spark

Citroen

Cx
Xm

Daewoo

Matiz

Volkswagen

Corrado
Golf
Passat


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega GATES 6279MC

BEDFORD 94256977

CITROEN/PEUGEOT 456904

CITROEN/PEUGEOT 5445113L

CITROEN/PEUGEOT 5490426L

CITROEN/PEUGEOT 5490426U

CITROEN/PEUGEOT 75492285

CITROEN/PEUGEOT 95493077

CITROEN/PEUGEOT 96035624

FORD 6141305

FORD 84SF6C301AC

GM 96239407

GM 96565821

ISUZU 8942569771

ISUZU 94256977

OPEL 4295780

OPEL 94256977

OPEL 97062085

RENAULT 0855931900

RENAULT 6001002611

RENAULT 7700273239

RENAULT 7700348137

RENAULT 7700550831

RENAULT 7700567694

RENAULT 7700615317

RENAULT 7700622509

RENAULT 7700673239

RENAULT 7701348137

VAG 037145271