Kiilrihm GATES 6260MC

Hind: 4
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 14:45:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 1 p, 11 h pärast
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele GATES 6260MC.

Kiilrihm: MEYLE 052 010 0725
Kiilrihm: GATES 6276MC
Kiilrihm: CONTITECH AVX10X730
Kiilrihm: BOSCH 1 987 947 790
Kiilrihm: GATES 6209MC
Kiilrihm: BOSCH 1 987 947 683
Kiilrihm: MEYLE 052 010 0730
Kiilrihm: MEYLE 052 010 0735
Kiilrihm: DAYCO 10A0735C
Kiilrihm: BOSCH 1 987 947 631
Kiilrihm: SKF VKMV 10AVx730
Kiilrihm: CONTITECH AVX10X725
Kiilrihm: CONTITECH AVX10X735
Veepump+ soonrihmakomplekt: SKF VKMC 31028

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib GATES 6260MC


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega GATES 6260MC

FIAT/ALFA/LANCIA 2068047

FIAT/ALFA/LANCIA 2189953

FIAT/ALFA/LANCIA 4068295

FIAT/ALFA/LANCIA 4070393

FIAT/ALFA/LANCIA 4153106

RENAULT 5001014844

VAG 026145271

VAG 068903137

VAG 068903137F

VAG 0775300590009