Detonatsiooniandur FAE 60106

Hind: 24
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 02:34:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 23 h pärast
  • Omadused:
    • Piirangutega toode/piiranguinfo 2: ilma kaablita
    • Polarisatsioon: 2
    • Korpuesvärv: must
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele FAE 60106.

Detonatsiooniandur: TOPRAN 205 889

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib FAE 60106


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega FAE 60106

BMW 12 14 1 279 734

CITROEN/PEUGEOT 5946.03

CITROEN/PEUGEOT 91.514.880

FIAT/ALFA/LANCIA 60512698

FIAT/ALFA/LANCIA 60534263

FORD 6152883

FORD 6169571

FORD 86SF-12A699-AB

GM 90510281

HOLDEN 90510281

HOLDEN VS19457

OPEL 1238345

OPEL 6238341

OPEL 90298201

OPEL 90510281

PORSCHE 944 606 145 00

RENAULT 77 00 271 090

SAAB 756 880

SAAB 75 68 801

SAAB 93 58 037

TALBOT 91 514 880 80

VAG 026 905 377 2

VOLVO 1326658

VOLVO 1367644

VOLVO 1367644-0

VOLVO 3433347