Soonrihm GATES 5PK985

Hind: 9
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 04:35:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 1 p, pärast
  • Omadused:
    • Materjal: EPDM (Etüleen-Propüleen-Dieen-Kautsuk)
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele GATES 5PK985.

Soonrihm: DAYCO 5PK986
Soonrihm: MEYLE 050 005 0985
Soonrihm: BOSCH 1 987 947 920
Soonrihm: MEYLE 050 005 0990
Soonrihm: BOSCH 1 987 947 813
Soonrihm: BOSCH 1 987 947 919
Soonrihm: CONTITECH 5PK990
Soonrihm: CONTITECH 5PK985

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib GATES 5PK985


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega GATES 5PK985

BENTLEY 079 903 137 AJ

FIAT/ALFA/LANCIA 195510510305

FIAT/ALFA/LANCIA 60513449

FIAT/ALFA/LANCIA 60812430

FIAT/ALFA/LANCIA 71719007

FIAT/ALFA/LANCIA 7604445

FIAT/ALFA/LANCIA 7615058

FIAT/ALFA/LANCIA 7640257

JAGUAR EBC4450

MAZDA JE74-15-908

MITSUBISHI MD3130370

OPEL 1340736

OPEL 90410316

Toyota/Lexus 90916-02173

VAG 079 903 137 AJ