Õhufilter VALEO 585607

Hind: 7
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 09:09:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 1 p, 6 h pärast
  • Omadused:
    • Välisläbimõõt (mm): 264
    • Siseläbimõõt (mm): 205
    • Kõrgus (mm): 62
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele VALEO 585607.

Õhufilter: MISFAT P923A
Õhufilter: MAXGEAR 26-0317
Õhufilter: MISFAT P969
Õhufilter: CHAMPION CAF100190R
Õhufilter: MEYLE 16-12 321 0003
Õhufilter: ALCO FILTER MD-628
Õhufilter: FILTRON AR276
Õhufilter: FILTRON AR291
Õhufilter: BOSCH 1 457 429 923
Õhufilter: JAPANPARTS FA-510S
Õhufilter: KNECHT/MAHLE LX 317
Õhufilter: MANN-FILTER C 2766

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib VALEO 585607


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega VALEO 585607

CITROEN/PEUGEOT 1444K2

Honda/Acura 17220-PD5-600

Honda/Acura 17232-PD2-000

Honda/Acura 17232PD2305

Honda/Acura 17232-PD2-660

Honda/Acura 17232PD5600

RENAULT 7700724875

RENAULT 7701028809

RENAULT 7701029809

RENAULT 7701034872

VOLVO 3343679

VOLVO 3343679-1