Hammasrihma komplekt RUVILLE 5595372

Hind: 60
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 10:24:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 2 p, 11 h pärast
  • Omadused:
    • Laius (mm): 25,4
    • Hammastehulk: 137
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele RUVILLE 5595372.

Võlli rõngastihendikomplekt, Mootor: CORTECO 289021
Hammasrihma komplekt: INA 530 0375 10
Hammasrihma komplekt: GATES K015598XS
Hammasrihma komplekt: SNR KD459.42
Hammasrihma komplekt: SKF VKMA 03259
Hammasrihma komplekt: FEBI 24369
Hammasrihma komplekt: HUTCHINSON KH 190
Hammasrihma komplekt: CONTITECH CT1092K1
Hammasrihma komplekt: BLUE PRINT ADK87317
Hammasrihma komplekt: BOSCH 1 987 948 206
Veepump + hammasrihmakomplekt: FEBI 32726
Veepump + hammasrihmakomplekt: HEPU PK08030

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib RUVILLE 5595372


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega RUVILLE 5595372

CITROEN/PEUGEOT 0831.P1

CITROEN/PEUGEOT 0831.P2

CITROEN/PEUGEOT 0831.V4

FIAT/ALFA/LANCIA 9467577389

FIAT/ALFA/LANCIA 9467615880

FIAT/ALFA/LANCIA 9467629080

FORD 1229768

FORD 1373306

FORD 1446648

FORD 1690273

FORD 3M5Q-8A615-AA

FORD 3M5Q-8A615-AB

FORD 3M5Q-8A615-CA

FORD 9V2Q-8A615-AA

SUZUKI 12760-69K00

VOLVO 30711066

VOLVO 30777864

VOLVO 31251566

VOLVO 31251700

VOLVO 31370440

VOLVO 31375382