Juhthülsikomplekt,pidurisadul A.B.S. 55006

Hind: 7
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 00:53:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 21 h pärast
  • Omadused:
    • Pidurisüsteem: ATE
    • Piirangutega toode/piiranguinfo 2: koos poltidega
    • Keermemõõt: M9 x 1.25 LHT
    • Kaal (kg): 0,1
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib A.B.S. 55006

Alfa romeo

145
146
147
156
159
166
BRERA
GIULIETTA
GT
GTV
SPIDER

Audi

100
200
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A8
Allroad
Q3
Q5
TT

BMW

1
3
5
6
7
8
X1
X3
X5
X6
Z1
Z3
Z4
Z8

Cadillac

BLS
BLS Wagon

Chrysler

Crossfire
Voyager

Citroen

Berlingo
C4
C5
Ds4
Saxo
Synergie
Xsara

Dacia

Duster

Daewoo

Espero
Lanos

Dodge

Caravan

Fiat

Albea
Barchetta
Brava
Bravo
Coupe
Croma
Doblo
Duna
Fiorino
Marea
Multipla
Palio
Pratico
Punto
Strada
Ulysse

Ford

C-max
Courier
Escort
Fiesta
Focus
Fusion
Galaxy
Granada
Grand
Ka
Kuga
Maverick
Mondeo
Orion
Puma
S-max
Scorpio
Sierra
Tourneo
Transit connect

Honda

Accord

Jaguar

Vanden
Xj

Jeep

Grand cherokee

Kia

Clarus
Mentor
Sephia
Sportage

Lancia

Dedra
Delta
Kappa
Lybra
Y
Zeta

Land Rover

LR2
Range rover

Mazda

121
2
3
5
6
Tribute

Mercedes

C-Class
CLK
CLS
E-Class
G-Class
GL-Class
GLK-Class
ML-Class
R-Class
S-Class
SL
SLK
Sprinter
V-Class
Vito

Mini

Cabrio
Cooper

Nissan

Primera

Opel

Astra
Calibra a
Combo
Corsa
Corsa B
Corsa C
Meriva
Omega
Signum
Tigra
Vectra
Zafira

Peugeot

106
207
208
3008
306
307
308
407
5008
508
605
806
Partner
Rcz

Renault

Espace
Grand scenic
Laguna
Megane
Scenic
Twingo
Vel satis
Wind

Rover

75

Saab

9-3
9-3x
9-5
900
9000

Seat

Alhambra
Altea
Cordoba
Exeo
Ibiza
Leon
Toledo

Skoda

Fabia
Octavia
Roomster
Superb
Yeti

Suzuki

Samurai

Toyota

Avensis
Corolla
Yaris

Volkswagen

Bora
Caddy
Eos
Fox
Golf
Jetta
LT
Lupo
New beetle
Passat
Phaeton
Polo
Scirocco
Sharan
Tiguan
Touareg
Touran
Transporter
Up
Vento

Volvo

440 k
460 l
480 e
850
C30
C70
S40
S60
S70
S80
V50
V60
V70
XC60
XC70
XC90


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega A.B.S. 55006

CITROEN/PEUGEOT 4439.14

FIAT/ALFA/LANCIA 9404439148

FIAT/ALFA/LANCIA 9947053

FIAT/ALFA/LANCIA 9947054

FORD 6087585

FORD 6186923

FORD 6669777

FORD 7201659

GM 11010154072

Honda/Acura 45007-SAE-E01

Hyundai/Kia 0K20A-33-25Z

JAGUAR C2C29161

JAGUAR JLM 12124

JAGUAR JLM 2194

MERCEDES-BENZ 000 420 00 76

Nissan/Infiniti 41139-9F525

OPEL 1605658

OPEL 1605747

OPEL 1605905

OPEL 542828

OPEL 90009274

OPEL 90297768

OPEL 90510085

OPEL 90510227

PORSCHE 928.351.949 00

RENAULT 440A08807R

SAAB 4467064

SAAB 8955445

SAAB 8969107

TALBOT 432030

VAG 443.698.647

VAG 447.698.447

VAG 4D0.698.647

VOLVO 271584

VOLVO 30683788

VOLVO 3344687