Peapiduri silinder A.B.S. 51897

Hind: 43
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 11:08:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 2 p, 8 h pärast
  • Omadused:
    • Läbimõõt 1/Läbimõõt 2 (mm): 23.8
    • Pidurisüsteem: BOSCH
    • Kaal (kg): 0,57
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele A.B.S. 51897.

Peapiduri silinder: METELLI 05-0415
Peapiduri silinder: FTE H25961.3.1
Peapiduri silinder: A.B.S. 61212
Peapiduri silinder: TRW PMK600
Peapiduri silinder: METELLI 05-0572
Peapiduri silinder: ATE 24.2025-1708.3
Peapiduri silinder: BOSCH 0 204 123 634

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib A.B.S. 51897

Nissan

Interstar

Opel

Movano

Renault

Master
Trafic


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega A.B.S. 51897

Nissan/Infiniti 46010-00QAP

Nissan/Infiniti 46010-00QAR

OPEL 4405404

OPEL 4415520

OPEL 9121237

OPEL 93181416

RENAULT 7701207979

RENAULT 7701208176