Soonrihm CONTITECH 4PK673

Hind: 6
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 19:46:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 2 p, 20 h pärast
  • Omadused:
    • Ribide arv: 4
    • Pikkus (mm): 673
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele CONTITECH 4PK673.

Soonrihm: HUTCHINSON 654 K 4
Soonrihm: MEYLE 050 004 0675
Soonrihm: HUTCHINSON 673 K 4
Soonrihm: BLUE PRINT AD04R673
Soonrihm: SKF VKMV 4PK675
Soonrihm: DAYCO 4PK673
Soonrihm: GATES 4PK655
Soonrihm: CONTITECH 4PK673
Soonrihm: GATES 4PK675
Soonrihm: BOSCH 1 987 947 961

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib CONTITECH 4PK673


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega CONTITECH 4PK673

FIAT/ALFA/LANCIA 46429443

FIAT/ALFA/LANCIA 46751200

FIAT/ALFA/LANCIA 60566058

FIAT/ALFA/LANCIA 71739607

FIAT/ALFA/LANCIA 7704978

Hyundai/Kia 9771302000