Amort Kayaba 343329

Hind: 27
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 22:56:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 2 p, 19 h pärast
  • Omadused:
    • Installatsiooni pool: Tagasild
    • Amort-süsteem: kaks toru
    • Amorditüüp: Gaasirõhk
    • Amort-kinnitusliik: silm üleval
    • Amort-kinnitusliik: Silma all
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele Kayaba 343329.

Amort: KAMOKA 20343351
Amort: KAMOKA 20441351
Amort: MAXGEAR 11-0081
Amort: MONROE 23473
Amort: MEYLE 226 725 0004
Amort: SACHS 280 379

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib Kayaba 343329

Fiat

Punto

Lancia

Ypsilon


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega Kayaba 343329

FIAT/ALFA/LANCIA 4654255

FIAT/ALFA/LANCIA 46545255

FIAT/ALFA/LANCIA 46545256

FIAT/ALFA/LANCIA 46738204

FIAT/ALFA/LANCIA 46739025

FIAT/ALFA/LANCIA 4673903

FIAT/ALFA/LANCIA 46754255

FIAT/ALFA/LANCIA 46770000

FIAT/ALFA/LANCIA 46770001

FIAT/ALFA/LANCIA 46809325

FIAT/ALFA/LANCIA 46809326

FIAT/ALFA/LANCIA 50701483

FIAT/ALFA/LANCIA 50701484

FIAT/ALFA/LANCIA 50701916

FIAT/ALFA/LANCIA 50701917

FIAT/ALFA/LANCIA 50701922

FIAT/ALFA/LANCIA 50701923

FIAT/ALFA/LANCIA 50703574

FIAT/ALFA/LANCIA 50703824

FIAT/ALFA/LANCIA 50703825

FIAT/ALFA/LANCIA 50703826

FIAT/ALFA/LANCIA 50703827

FIAT/ALFA/LANCIA 50703987

FIAT/ALFA/LANCIA 50703988

FIAT/ALFA/LANCIA 50705254

FIAT/ALFA/LANCIA 50705255

FIAT/ALFA/LANCIA 50705256

FIAT/ALFA/LANCIA 50705257

FIAT/ALFA/LANCIA 51805996

FIAT/ALFA/LANCIA 51812082