Õlifilter FEBI 31300

Hind: 5
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 05:46:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 2 p, 2 h pärast
  • Omadused:
    • Jämedus/Tugevus (mm): 89
    • Välisläbimõõt (mm): 78,2
    • Välisläbimõõt (mm): 80
    • Välisläbimõõt (mm): 76
    • Kaal (kg): 0,34
    • Filtritüüp: Keeratav filter
    • vajaminev tükihulk: 1
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele FEBI 31300.

Õlifilter: KAMOKA F100401
Õlifilter: MAXGEAR 26-0007
Õlifilter: FILTRON OP545
Õlifilter: VALEO 586012
Õlifilter: FILTRON OP540/1
Õlifilter: KNECHT/MAHLE OC 983
Õlifilter: CHAMPION COF100118S
Õlifilter: VALEO 586000
Õlifilter: MEYLE 214 322 0002
Õlifilter: MISFAT Z401
Õlifilter: MAXGEAR 26-0402
Õlifilter: SOFIMA S 3293 R
Õlifilter: FILTRON OP537/1
Õlifilter: PURFLUX LS867B
Õlifilter: HENGST H90W13
Õlifilter: VALEO 586051
Õlifilter: VALEO 586037
Õlifilter: BOSCH 0 451 103 261
Õlifilter: PURFLUX LS296
CITROEN/PEUGEOT 1109.AP
Õlifilter: SOFIMA S 6210 R
Õlifilter: MANN-FILTER W 712/8
Õlifilter: HENGST H14W29
Õlifilter: FILTRON OP554/1
Õlifilter: KNECHT/MAHLE OC 100
Õlifilter: MANN-FILTER W 714/4
Õlifilter: PURFLUX LS880A
Õlifilter: BOSCH 0 451 103 224
Õlifilter: BOSCH 0 451 103 354
Õlifilter: MANN-FILTER W 719/11
Õlifilter: KNECHT/MAHLE OC 503
Õlifilter: BOSCH F 026 408 900

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib FEBI 31300


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega FEBI 31300

CITROEN/PEUGEOT 1106.X6

CITROEN/PEUGEOT 1109.AP

CITROEN/PEUGEOT 1109.J9

CITROEN/PEUGEOT 1109.N2

CITROEN/PEUGEOT 1109.N3

CITROEN/PEUGEOT 1109.S7

CITROEN/PEUGEOT 1109.S8

FIAT/ALFA/LANCIA 46468378

FIAT/ALFA/LANCIA 46805832

FIAT/ALFA/LANCIA 71736158

FIAT/ALFA/LANCIA 7571543

FIAT/ALFA/LANCIA 9456000927

FIAT/ALFA/LANCIA 9567205780

FIAT/ALFA/LANCIA 9628173380