Piduriklotsid FEBI 16754

Hind: 20
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 17:04:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 1 p, 14 h pärast
  • Omadused:
    • Laius (mm): 114,8
    • Piirangutega toode/piiranguinfo: koos materjaliga
    • Installatsiooni pool: Esisild
    • Kõrgus (mm): 55,4
    • Jämedus/Tugevus (mm): 17
    • Kaal (kg): 0,99
    • Kulumishoiatus kontakt: koos kulumianduriga
    • vajaminev tükihulk: 1
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele FEBI 16754.

Piduriklotsid : A.B.S. 36854
Piduriklotsid : CIFAM 822-159-1
Piduriklotsid : MAXGEAR 19-0493
Piduriklotsid : BLUE PRINT ADL144206
Piduriklotsid : VALEO 301012
Piduriklotsid : A.B.S. 37896
Piduriklotsid : TRW GDB1115
Piduriklotsid : BOSCH 0 986 424 379
Piduriklotsid : BREMBO P 23 096
Piduriklotsid : BOSCH 0 986 461 119
Piduriklotsid : MINTEX MDB2484
Piduriklotsid : ATE 13.0460-3950.2
Piduriklotsid : TEXTAR 2143602
Piduriklotsid : TEXTAR 2143603
Piduriklotsid : CIFAM 822-159-2
Piduriklotsid : BREMBO P 68 008
Piduriklotsid : A.B.S. 37595
Piduriklotsid : BREMBO P 23 060
Piduriklotsid : MINTEX MDB1628
Piduriklotsid : TEXTAR 2143609
Piduriklotsid : MINTEX MDB1666
Piduriklotsid : BREMBO P 24 147
Piduriklotsid : BOSCH 0 986 494 115
Piduriklotsid : TRW GDB2041
Piduriklotsid : TRW GDB1745
Piduriklotsid : ATE 13.0460-3807.2
Piduriklotsid : Otto Zimmermann 21436.170.3
Piduriklotsid : Otto Zimmermann 21436.170.6
Piduriklotsid : Otto Zimmermann 21436.170.5
Piduriklotsid : BREMBO P 28 039
Piduriklotsid : ATE 13.0460-3838.2
Piduriklotsid : MINTEX MDB3317
Piduriklotsid : ATE 13.0470-3838.2

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib FEBI 16754

Fiat

500
Panda

Ford

Ka


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega FEBI 16754

FIAT/ALFA/LANCIA 71770985

FIAT/ALFA/LANCIA 77362479

FIAT/ALFA/LANCIA 77364635

FIAT/ALFA/LANCIA 77365191

FIAT/ALFA/LANCIA 77365306

FIAT/ALFA/LANCIA 77365337

FORD 1 669 578

FORD 1 675 620

FORD 1 731 172

FORD 1 778 385

FORD 9S512K021BB

FORD 9S512K021BC

FORD BS512K021BA

FORD ME9S5J2K021BB