Õlisurvelülitus FAE 12430

Hind: 5
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 11:44:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 1 p, 8 h pärast
  • Omadused:
    • Lülitusrõhk (bar): 0,30-0,60
    • Keermemõõt: M 14x1,5
    • Korpuesvärv: must
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele FAE 12430.

Õlisurvelülitus: TOPRAN 206 957
Õlisurvelülitus: TOPRAN 205 418
Õlisurvelülitus: VERNET OS3521

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib FAE 12430


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega FAE 12430

CITROEN/PEUGEOT 1131.98

CITROEN/PEUGEOT 1131.C7

FIAT/ALFA/LANCIA 46420838

FIAT/ALFA/LANCIA 4859914

FIAT/ALFA/LANCIA 50008757

FIAT/ALFA/LANCIA 500312468

FIAT/ALFA/LANCIA 55202374

FIAT/ALFA/LANCIA 60593844

FIAT/ALFA/LANCIA 60593845

FIAT/ALFA/LANCIA 60807244

FIAT/ALFA/LANCIA 60808371

FIAT/ALFA/LANCIA 60813321

FIAT/ALFA/LANCIA 71749462

FIAT/ALFA/LANCIA 7606596

FIAT/ALFA/LANCIA 7681395

FIAT/ALFA/LANCIA 7705830

FIAT/ALFA/LANCIA 7706596

FIAT/ALFA/LANCIA 7708168

FORD 1535416

FORD 9S51-9278-AA

GM 55354378

GM 90335039

GM 90336039

GM 90507539

GM 90569684

GM 93177490

GM 93193582

GM 93318082

GM 95961350

GM 96281689

GM 96494264

GM 96647339

HOLDEN 9125463

OPEL 1252557

OPEL 1252562

OPEL 1252570

OPEL 1252572

OPEL 1252578

OPEL 4708758

OPEL 4803551

OPEL 6240251

OPEL 6240415

SAAB 45 04 585

SAAB 47 70 186

SAAB 55 202 374

SAAB 55 354 378

SAAB 59 62 816

SAAB 90 569 684

SAAB 95 44 610

SUZUKI 16582-79J50-000

SUZUKI 16582-85E00-000

SUZUKI 37820-86J00-000