Amort MONROE 11669

Hind: 69
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 20:12:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 1 p, 17 h pärast
  • Omadused:
    • Amort-süsteem: kaks toru
    • Amorditüüp: Õlisurve
    • Amort-Ehitusliik: Vedruamort
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele MONROE 11669.

Amort: MAXGEAR 11-0285
Amort: KAMOKA 20634121
Amort: MEYLE 526 613 0000
Amort: SACHS 553 058
Amort: Kayaba 634908
Amort: BILSTEIN 22-230959

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib MONROE 11669


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega MONROE 11669

VOLVO 271710

VOLVO 2718310

VOLVO 2718336

VOLVO 35469014

VOLVO 8600901

VOLVO 86009016

VOLVO 8612887

VOLVO 86128873

VOLVO 91400705

VOLVO 91400721

VOLVO 9173314

VOLVO 91733147

VOLVO 9173850

VOLVO 91738500

VOLVO 9191419

VOLVO 91914192