Kiilrihm DAYCO 10A0665C

Hind: 4
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 14:47:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 1 p, 11 h pärast
  • Omadused:
    • Laius (mm): 10
    • Pikkus (mm): 665
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele DAYCO 10A0665C.

Kiilrihm: SKF VKMV 10AVx666
Kiilrihm: MEYLE 052 010 0665
Kiilrihm: GATES 6279MC
Kiilrihm: SKF VKMV 10AVx660
Kiilrihm: CONTITECH AVX10X666
Kiilrihm: SNR CA10AV670

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib DAYCO 10A0665C

Citroen

Bx
Xm

Daewoo

Matiz

Volkswagen

Corrado
Golf
Passat


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega DAYCO 10A0665C

CITROEN/PEUGEOT 5445113L

CITROEN/PEUGEOT 5490426L

CITROEN/PEUGEOT 5490426U

CITROEN/PEUGEOT 75492265

CITROEN/PEUGEOT 75492285

CITROEN/PEUGEOT 95493077

CITROEN/PEUGEOT 96035624

GM 94256977

GM 96239407

GM 96565821

ISUZU 8942569771

OPEL 4295780

OPEL 97062085

RENAULT 0855931900

RENAULT 6001002611

RENAULT 7700273239

RENAULT 7700348137

RENAULT 7700567694

RENAULT 7700615317

RENAULT 7700622509

RENAULT 7700673239

RENAULT 7701068437

RENAULT 7701348137

RENAULT 855931900

VAG 037145271