Piduritrummel KAMOKA 104063

Hind: 25
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 10:35:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 2 p, 7 h pärast
  • Omadused:
    • Piirangutega toode/piiranguinfo 2: ilma rattalaagrita
    • Piirangutega toode/piiranguinfo 2: ilma ABS- anduriteta
    • Piirangutega toode/piiranguinfo 2: koos rattakinnituspoltidega
    • Trumliläbimõõt: 180,0
    • P.Trml kõrg.seest (mm): 44
    • max.trumli väljakeeramismõõt (mm): 181
    • Aukude arv: 4
    • Ava-Ų (mm): 108
    • Keermemõõt: M12x1,5
    • P.Trml kõrg.,mm: 76
    • P.trumliläbim.väljas (mm): 216
    • Läbimõõt,vastus (mm): 50,3
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele KAMOKA 104063.

Piduritrummel: MAXGEAR 19-0827
Piduritrummel: MAXGEAR 19-1347
Piduritrummel: A.B.S. 2818-S
Piduritrummel: MEYLE 715 523 7033
Piduritrummel: A.B.S. 2376-S
Piduritrummel: FEBI 05670
Piduritrummel: TRW DB4028
Piduritrummel: TEXTAR 94018500
Piduritrummel: BREMBO 14.7246.10
Piduritrummel: A.B.S. 2487-S
Piduritrummel: BREMBO 14.5722.10
Piduritrummel: TRW DB4276
Piduritrummel: ATE 24.0218-0724.2

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib KAMOKA 104063


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega KAMOKA 104063

FORD 1000859

FORD 1017668

FORD 1045392

FORD 4034886

FORD 6176743

FORD 6492327

FORD 6560026

FORD 6920710

FORD 7296356

MAZDA 1E00-26-251

MAZDA 1E00-26-251A

MAZDA 1E01-26-251

MAZDA 1E01-26-251A

MAZDA 1E02-26-251