Õlifilter BOSCH 0 451 103 033

Hind: 5
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 15:11:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 3 p, 12 h pärast
  • Omadused:
    • Läbimõõt (mm): 80
    • Läbimõõt 1 (mm): 76
    • Läbimõõt 2 (mm): 71
    • Läbimõõt 3 (mm): 62
    • Kõrgus (mm): 123
    • Ühenduskeere: 3/4" 16 UNF
    • Avamisrõhk tagasijooksulukk (bar): 0,12
    • Avamisrõhk klapp (bar): 2,5
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele BOSCH 0 451 103 033.

Õlifilter: KAMOKA F100501
Õlifilter: FILTRON OP526
Õlifilter: SOFIMA S 2030 R
Õlifilter: MAXGEAR 26-0131
Õlifilter: CHAMPION COF100160S
Õlifilter: FEBI 22542
Õlifilter: MEYLE 100 115 0001
Õlifilter: HENGST H14/2W
Õlifilter: MANN-FILTER W 719/5
Õlifilter: BLUE PRINT ADV182108
Õlifilter: KNECHT/MAHLE OC 47 OF
Õlifilter: PURFLUX LS702
Õlifilter: KNECHT/MAHLE OC 47
Õlifilter: VALEO 586038
Õlifilter: FEBI 22550

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib BOSCH 0 451 103 033


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega BOSCH 0 451 103 033

ATLAS COPCO 1202 8497 00

ATLAS COPCO 1202 8497 00 ED1

ATLAS COPCO 9707 6483

ATLAS COPCO 9709 0001 03

ATLAS WEYHAUSEN 852 931

BLMC BLM107020

BOMAG 057 106 32

BOMAG 05711401

CHRYSLER 05203 217

CHRYSLER 05281090BA

CHRYSLER 5203217

CHRYSLER 5281090BA

CHRYSLER J3232126

CHRYSLER MD353 795

CITROEN/PEUGEOT 1109 C1

CITROEN/PEUGEOT 54 175 84

CITROEN/PEUGEOT MLS 000 702

DAF 1500868

DEUTZ-FAHR 01172346

DEUTZ-FAHR 0117434

DEUTZ-FAHR 01174417

DEUTZ-FAHR 117 2346

DEUTZ-FAHR 117434

DEUTZ-FAHR 117 4417

DEUTZ-FAHR 1 A 0,6 H 4123

FORD 5003460

FORD 5003461

FORD 5004747

FORD 5004928

FORD 5007124

FORD E1NN-6714-BA

GM 25012648

GM 7984778

HAKO 590230

HAKO 76015

INTERNATIONAL HARV. 314 744 1 R91

JOHN DEERE AM 34 770

KRAMER 0000801382

KRAMER 1172346

KRAMER L10

KRAMER L71

LANZ 111016

LIEBHERR 7616297

LINDE 0009830625

MAZDA ZZM123802A

MAZDA ZZN123302

MITSUBISHI MB620598

MITSUBISHI MD108063

MITSUBISHI MD129809

MITSUBISHI MD353795

MITSUBISHI N152H1010

Nissan/Infiniti 15208 H1011

Nissan/Infiniti 15208 V4000

O & K 0765449

PORSCHE 056 115 561 G

PORSCHE 931 107 701 00

RENAULT 77 01 415 060

RENAULT 77 01 415 078

SAAB 8803348

STANDARD SH8113

STILL 0142290

STILL 1142290

SULLAIR 68527264

Toyota/Lexus 00120-00005

Toyota/Lexus 00120-00007

Toyota/Lexus 04152-64010

VAG 002 811 535 1

VAG 026 115 561 3

VAG 028 115 351

VAG 030 115 561 D

VAG 034 115 561 A

VAG 035 115 561

VAG 035 115 561G

VAG 037 115 561 A

VAG 037 115 561 B

VAG 056 115 561

VAG 056 115 561 A

VAG 056 115 561 B

VAG 056 115 561 G

VAG 057 115 561

VAG 059 115 661 A

VAG 06A 115 561

VAG 06A 115 561 B

VAG 070 115 561

VAG 078 115 561 K