Lambda andur BOSCH 0 258 986 602

Hind: 63
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 01:07:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 2 p, 2 h pärast
  • Omadused:
    • Polarisatsioon: 4
    • Soovituslik vahetusintervall (km): 250000
    • Ühendus/Klemm: kaasasolevat pistikühendust sobitada
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele BOSCH 0 258 986 602.

Lambda andur: MAXGEAR 59-0014
Lambda andur: DELPHI ES20299-12B1
Lambda andur: BLUE PRINT ADC47044
Lambda andur: BLUE PRINT ADD67005
Lambda andur: BLUE PRINT ADG07053
Lambda andur: BLUE PRINT ADK87038
Lambda andur: BLUE PRINT ADT37018
Lambda andur: BLUE PRINT ADK87006
Lambda andur: BLUE PRINT ADG07051
Lambda andur: BLUE PRINT ADT370122
Lambda andur: BLUE PRINT ADG07093
Lambda andur: BLUE PRINT ADC47032
Lambda andur: BLUE PRINT ADG07092
Lambda andur: FEBI 37565
Lambda andur: FEBI 36892
Lambda andur: FEBI 37432
Lambda andur: BLUE PRINT ADT37091
Lambda andur: BLUE PRINT ADG07065
Lambda andur: BLUE PRINT ADT37051
Lambda andur: BLUE PRINT ADH27002
Lambda andur: BLUE PRINT ADD67001
Lambda andur: BLUE PRINT ADG07064
Lambda andur: BLUE PRINT ADK87019
Lambda andur: BLUE PRINT ADH27006
Lambda andur: BLUE PRINT ADM57028
Lambda andur: BLUE PRINT ADV187002
Lambda andur: BLUE PRINT ADA107023
Lambda andur: BLUE PRINT ADT37065
Lambda andur: NGK 96284
Lambda andur: FEBI 31628
Lambda andur: BLUE PRINT ADT37093
Lambda andur: BLUE PRINT ADA107025
Lambda andur: BLUE PRINT ADG07027
Lambda andur: BLUE PRINT ADM57046
Lambda andur: BLUE PRINT ADT37094
Lambda andur: BLUE PRINT ADK87014
Lambda andur: BLUE PRINT ADA107012
Lambda andur: BLUE PRINT ADG07071
Lambda andur: BLUE PRINT ADG07075
Lambda andur: BLUE PRINT ADG07008
Lambda andur: BLUE PRINT ADM57048
Lambda andur: BLUE PRINT ADC47012
Lambda andur: BLUE PRINT ADN17016
Lambda andur: BLUE PRINT ADG07066C

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib BOSCH 0 258 986 602

Acura

Vigor

Alfa romeo

147
156
159
166
BRERA
GT
GTV
SPIDER

Audi

A1
A3
A4
A5
A6
A8
Q3
Q5
Q7
R8
TT

BMW

1
2
3
4
5
6
7
X1
X3
X4
X5
X6
Z4

Cadillac

CTS
SRX
STS
XLR

Chevrolet

Aveo
Blazer
Captiva
Colorado
Corsa
Corvette
Cruze
Cruze Luukpära
Cruze Wagon
Equinox
Evanda
Impala
Kalos
Lacetti
Matiz
Niva
Nubira
Orlando
Rezzo
Spark
Tahoe
Trailblazer
Trax
Zafira

Chrysler

300 C sedaan
Crossfire
Grand Voyager
Pacifica
Sebring

Citroen

Berlingo
C1
C3
C4
C4 Grand Picasso
C5
Ds3
Ds4
Ds5
Nemo
Xsara

Dacia

Dokker
Duster
Lodgy
Logan
Logan Express
Logan II
Logan II MCV
Logan MCV
Logan Pick up
Sandero
Sandero II

Daewoo

Evanda
Kalos
Lacetti
Matiz
Nubira
Rezzo

Daihatsu

Charade
Copen
Gran Move
Materia
Move
Sirion
Terios
Yrv

Dodge

Avenger
Caliber
Caravan
Durango
Journey

Fiat

Barchetta
Croma
Doblo
Idea
Linea
Panda
Punto
Sedici
Seicento
Stilo

Ford

B-max
C-max
ECOSPORT
Explorer
Fiesta
Focus
Fusion
Galaxy
Grand
Ka
Kuga
Mondeo
Probe
S-max
Taurus
TOURNEO CONNECT
TOURNEO COURIER
Transit
TRANSIT CONNECT
TRANSIT COURIER

Honda

Accord
Civic
CR-V
CR-X
Elysion
FR-V
HR-V
Insight
Integra
Jazz
Legend
Life
Logo
Mobilio
Nsx
Odyssey
Prelude
Shuttle
Smx
Stepwagon
Stream

Hyundai

Accent
Amica
Atos Prime
Elantra
Equus
Genesis
Getz
Granseur
Highway
i10
i20
i30
i40
ix20
ix35
ix55
Lantra
Matrix
Santa Fé
Sonata
Tiburon
Trajet
Tucson
Veloster
XG

Infiniti

Ex
Fx
G
M
QX70

Jeep

Commander
Compass
Grand cherokee
Patriot
Wrangler

Kia

Carens
Ceed
Cerato
Joice
Magentis
Opirus
Optima
Picanto
Pro ceed
Rio
Sorento
Soul
Sportage

Lancia

Lybra
Thesis

Land Rover

LR2
Range rover

Lexus

Es
Gs
Is
Ls
Lx
Rx
SC

Mazda

2
3
323
6
Mpv
MX-3
Mx-5
Premacy
Rx-8

Mercedes

A-Class
B-Class
C-Class
CLC-Class
CLK
CLS
E-Class
G-Class
GL-Class
GLK-Class
ML-Class
R-Class
S-Class
SL
SLK
SLS
Sprinter
Viano
Vito

Mitsubishi

3000 GT
Carisma
Colt
Eclipse
Galant
Grandis
GTO
L 200
L 400
L300
Lancer
Outlander
Pajero
Pajero Sport
Space Runner
Space Star
Space Wagon

Nissan

350 Z
370z
Almera
Altima
Cube
GT-R
Micra
Note
Pathfinder
Primera
Quashqai
Tiida
X-Trail

Opel

Adam
Agila
Antara
Astra
Cascada
Combo
Corsa
Corsa B
Corsa C
Gt
Insignia
Meriva
Mokka
Omega
Signum
Speedster
Tigra
Vectra
Zafira

Peugeot

107
2008
207
208
3008
308
407
5008
508
Bipper
Partner
Rcz

Porsche

911
Boxster
Carrera gt
Cayenne
Cayman
Panamera

Renault

Captur
Clio
Espace
Fluence
Grand scenic
Kangoo
Laguna
Latitude
Logan
Megane
Modus
Scenic
Symbol
Thalia
Twingo
Wind

Rover

400

Saab

9-3
9-5

Seat

Alhambra
Altea
Cordoba
Exeo
Ibiza
Leon
Toledo

Skoda

Fabia
Octavia
Rapid
Roomster
Superb
Yeti

Smart

Forfour

Subaru

Forester
Impreza
Legacy
Outback

Suzuki

Alto
Baleno
Grand Vitara
Ignis
Jimny
Liana
Splash
Swift
SX-4 S-cross
SX4
Wagon R

Toyota

4Runner
AURIS
Avensis
Aygo
Camry
Carina
Celica
Corolla
Corolla Verso
Land Cruiser
Land Cruiser Prado
Matrix
Picnic
Previa
Prius
Rav 4
Sequoia
Sienna
Starlet
Supra
Tundra
Urban Cruiser
Verso
Verso Sportsvan
Yaris
Yaris Verso
Yaris/Vitz

Volkswagen

Amarok
Beetle
Bora
Caddy
Eos
Fox
Golf
Jetta
Lupo
New beetle
Passat
Phaeton
Polo
Scirocco
Sharan
Tiguan
Touareg
Touran
Transporter

Volvo

C30
C70
S40
S60
S80
V40
V50
V60
V70
XC60
XC70
XC90


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega BOSCH 0 258 986 602

BMW 11 78 7 526 262

BMW 11 78 7 539 125

BMW 11 78 7 539 126

BMW 11 78 7 539 137

BMW 11 78 7 544 654

BMW 11 78 7 544 655

BMW 11 78 7 545 074

BMW 11 78 7 545 075

BUICK 9 639 4004

BUICK 96934004

CHRYSLER 04671 052

CHRYSLER 05293038AB

CHRYSLER 39210 02610

CHRYSLER 39210 02620

CHRYSLER 4671 052

CHRYSLER 5293 038AB

CHRYSLER 56027 978

CHRYSLER 56028 233 AA

CHRYSLER 56028 235 AA

CHRYSLER 56028 586 AA

CHRYSLER 56028 587 AA

CHRYSLER 56028 998 AB

CHRYSLER 56029084AA

CHRYSLER 56029085AA

CHRYSLER 56029 333 AA

CHRYSLER 56041213AC

CHRYSLER 56041 344 AC

CHRYSLER 56041345AB

CHRYSLER 56041 345 AC

CHRYSLER 56041 345 AD

CHRYSLER 56041 345 AE

CHRYSLER 56041 731 AA

CHRYSLER 56041732AA

CHRYSLER 56041 941 AA

CHRYSLER 56041 942 AA

CHRYSLER 56044 580 AA

CHRYSLER 56044 581 AA

CHRYSLER 56044 582 AA

CHRYSLER 56044 583 AA

CHRYSLER 56044 5841 AA

CHRYSLER MD143 490

CHRYSLER MD164 422

CHRYSLER MD164423

CHRYSLER MD165083

CHRYSLER MD181 398

CHRYSLER MD183 145

CHRYSLER MD183 399

CHRYSLER MD184 939

CHRYSLER MD185 334

CHRYSLER MD186 392

CHRYSLER MD186990

CHRYSLER MD186 992

CHRYSLER MD189 007

CHRYSLER MD192 071

CHRYSLER MD192 072

CHRYSLER MD192 091

CHRYSLER MD302 068

CHRYSLER MD305 145

CHRYSLER MD305 147

CHRYSLER MD305 149

CHRYSLER MD313 819

CHRYSLER MD335 051

CHRYSLER MD345 230

CHRYSLER MN158 759

CHRYSLER MR507 387

CHRYSLER MR560 365

CITROEN/PEUGEOT 1618 V3

CITROEN/PEUGEOT 1628 KP

CITROEN/PEUGEOT 1628 SW

CITROEN/PEUGEOT 1628 TH

DAIHATSU 89465 14120

DAIHATSU 89465 87113 000

DAIHATSU 89465 97207

DAIHATSU 89465 97218 000

DAIHATSU 89465 97221

DAIHATSU 89465 97221 000

DAIHATSU 89465 97403

DAIHATSU 89465 97403 000

DAIHATSU 89465 97405

DAIHATSU 89465 97405 000

DAIHATSU 89465 97504

DAIHATSU 89465 97508

DAIHATSU 89465 97509

DAIHATSU 89465-B2100

EAGLE MD183399

EAGLE MD184939

EAGLE MD185334

EAGLE MD185335

EAGLE MD186392

EAGLE MD189007

EAGLE MD302068

EAGLE MD313819

FIAT/ALFA/LANCIA 46760867

FIAT/ALFA/LANCIA 46776286

FIAT/ALFA/LANCIA 46786046

FIAT/ALFA/LANCIA 46805749

FIAT/ALFA/LANCIA 46805750

FIAT/ALFA/LANCIA 46805751

FIAT/ALFA/LANCIA 55201610