Süüteküünal BOSCH 0 242 235 666

Hind: 3
Tarneaeg: tellides enne aja lõppu 05:40:00
Kaup jõuab meie Pärnu lattu 2 p, 2 h pärast
  • Omadused:
    • Elektroodide vahe (mm): 0,9
    • Väändejõud (Nm): 28
    • Pöördenurk [kraad]: 90
    • Väliskeere (mm): 14
    • Keerme samm (mm): 1,25
    • Keermepikkus (mm): 19
    • Võtmekaugus: 16
    • Sädemeasetus (mm): 3
    • Polarisatsioon: 1
    Tarneviis:
  • - Ise järgi - 0 €
  • - Smartpost pakiautomaat - 5 €
  • - Omniva pakiautomaat - 5 €
  • - Cargobus esindusest - 5 €
  • - Kulleriga ukseni - 12 €

Analoogid
Teiste tootjate varuosad, mis sobivad selle toote asemele BOSCH 0 242 235 666.

Süüteküünal: FEBI 13432
Süüteküünal: CHAMPION OE005/T10
Süüteküünal: FEBI 13429
Süüteküünal: FEBI 13427
Süüteküünal: FEBI 13412
Süüteküünal: FEBI 13421
Süüteküünal: FEBI 13424
Süüteküünal: DENSO K20TT
Süüteküünal: BERU Z15
Süüteküünal: DENSO K20PR-U
Süüteküünal: FEBI 13521
Süüteküünal: FEBI 13506
Süüteküünal: NGK 4856
Süüteküünal: BERU Z247
Süüteküünal: CHAMPION OE034/T10
Süüteküünal: NGK 3783

Sobib sõidukitele
Sõidukid, millele antud varuosa sobib BOSCH 0 242 235 666

Alfa romeo

145
146
147
155
156
159
166
33
GT
GTV
SPIDER

Audi

A4
A6

Cadillac

CTS

Chevrolet

Captiva
Cruze
Evanda
Lacetti
Nubira
Rezzo

Chrysler

Cirrus
Neon
Sebring
Stratus
Voyager

Citroen

Ax
Berlingo
Bx
C15
C2
C3
Jumper
Nemo
Saxo
Synergie
Xantia
Xm
Xsara
Zx

Dacia

Duster
Logan
Logan MCV
Sandero
Solenza
Supernova

Daewoo

Evanda
Korando
Lacetti
Lanos
Leganza
Musso
Nubira
Rezzo

Daihatsu

Charade
Cuore
Move
Sirion
Trevis
Yrv

Dodge

Caravan
Durango
Neon
Stratus

Fiat

Albea
Brava
Bravo
Cinquecento
Croma
Doblo
Ducato
Fiorino
Linea
Marea
Multipla
Palio
Panda
Punto
Qubo
Seicento
Stilo
Strada
Tempra
Tipo
Ulysse
Uno

Ford

Galaxy
Granada
Probe
Scorpio
Sierra
Transit

Honda

Accord
Civic
FR-V
Prelude

Hyundai

Accent
Amica
Atos Prime
Elantra
Getz
i10
i20
i30
Lantra
Matrix
Sonata
Trajet
Tucson
XG

Jaguar

S-type
Vanden
Xj
Xjsc

Jeep

Cherokee
Comanche
Commander
Grand cherokee

Kia

Carens
Ceed
Cerato
Clarus
Magentis
Mentor
Picanto
Pro ceed
Rio
Sephia
Shuma
Sportage

Lancia

Delta
Y
Y10
Ypsilon
Zeta

Land Rover

Discovery

Mazda

2
3
323
626
Demio

Mercedes

124
A-Class
B-Class
C-Class
Coupe
E-Class
G-Class
GL-Class
ML-Class
S-Class
SL
SLK
Sprinter
V-Class
Vaneo
Vito

Mitsubishi

L 200
Outlander
Pajero
Space Wagon

Nissan

100 NX
Almera
Kubistar
Micra
Pathfinder
Patrol
Primera
Serena
Sunny

Opel

Agila
Antara
Astra
Calibra a
Combo
Corsa
Corsa B
Corsa C
Frontera
Insignia
Meriva
Omega
Signum
Sintra
Speedster
Tigra
Vectra
Vivaro
Zafira

Peugeot

1007
106
205
206
207
306
307
309
405
406
605
806
Bipper
Boxer
Expert
Partner

Renault

19
Clio
Espace
Fluence
Grand scenic
Kangoo
Laguna
Logan
Megane
Modus
Safrane
Scenic
Symbol
Twingo

Rover

200
25
400
600
800

Saab

9-3
900
9000

Seat

Toledo

Skoda

Fabia
Favorit
Felicia
Octavia

Ssangyong

Actyon
Korando
Kyron
Musso
Rexton

Subaru

Forester
Impreza
Legacy
Mini Jumbo
Outback

Suzuki

Baleno
Jimny
Swift
Vitara
X-90

Toyota

Auris
Avensis
Carina
Celica
Corolla
Corolla Verso
Land Cruiser Prado
Rav 4
Yaris
Yaris Verso

Volkswagen

Bora
Golf
Passat
Sharan
Transporter
Vento

Volvo

850
960
V90


Originaal ( OE ) numbrid
Originaal varuosade numbrid, mis asendatakse järgmiste artiklitega BOSCH 0 242 235 666

BUICK 3707010-02

CHANGAN (CHANA) SMS851387

CHERY A113707110CA

CHRYSLER 33003 862

CITROEN/PEUGEOT 5926 6K

CITROEN/PEUGEOT 5960 15

CITROEN/PEUGEOT 5960 A2

CITROEN/PEUGEOT 5960 F0

CITROEN/PEUGEOT 5960 G5

CITROEN/PEUGEOT 5960 J2

CITROEN/PEUGEOT 5962 4G

CITROEN/PEUGEOT 5962 5K

CITROEN/PEUGEOT 5962 6K

CITROEN/PEUGEOT 5962 6L

CITROEN/PEUGEOT 5962 71

CITROEN/PEUGEOT 5962 7P

CITROEN/PEUGEOT 5962 7Q

CITROEN/PEUGEOT 5962 84

CITROEN/PEUGEOT 5962 C6

CITROEN/PEUGEOT 5962 G3

CITROEN/PEUGEOT 5962 G5

CITROEN/PEUGEOT 5962 H2

CITROEN/PEUGEOT 5962 H9

CITROEN/PEUGEOT 5962 J9

CITROEN/PEUGEOT 5962 K0

CITROEN/PEUGEOT 5962 K2

CITROEN/PEUGEOT 5962 K4

CITROEN/PEUGEOT 5962 N1

CITROEN/PEUGEOT 5962 R9

CITROEN/PEUGEOT 5962 S0

CITROEN/PEUGEOT 5962 W0

CITROEN/PEUGEOT 5962 W1

CITROEN/PEUGEOT 5969 15

CITROEN/PEUGEOT 96 009 090

CITROEN/PEUGEOT 96 024 614

CITROEN/PEUGEOT 96 064 066

CITROEN/PEUGEOT 96 068 447

CITROEN/PEUGEOT 96 081 424

CITROEN/PEUGEOT CF 11

CITROEN/PEUGEOT MKP 000 97

DAIHATSU 90048 51100 000

DAIHATSU 90048 51152 000

FIAT/ALFA/LANCIA 46521529

FIAT/ALFA/LANCIA 46548478

FIAT/ALFA/LANCIA 60571785

FIAT/ALFA/LANCIA 6057 17 850

FIAT/ALFA/LANCIA 71711808

FIAT/ALFA/LANCIA 7571576

FIAT/ALFA/LANCIA 7580102

FIAT/ALFA/LANCIA 7683358

FIAT/ALFA/LANCIA 7760383

FIAT/ALFA/LANCIA 7772453

FIAT/ALFA/LANCIA 9638105780

FIAT/ALFA/LANCIA 9GYSSR

FORD 1120830

FORD 1120831

FORD 800F 12405 LA

FORD 84AU 12405 B

FORD 88SF 12405 EA

FORD 89WF 12405 AA

FORD 92OF 12405 EB

FORD 92OF 12405 FB

GM 1214009

GM 1214144

GM 25108074

GM 90442210

GM 90487588

GM 9482 00429

Honda/Acura 89079 5515J

Honda/Acura 98079 5514J